2018-04-04

PROJEKTAS „PASITIK PAVASARĮ SPALVOTAI“

Kovo 6–9 dienomis trečiokai dalyvavo klasės projekte „Pasitik pavasarį spalvotai“. Minėtomis dienomis vaikai galėjo nedėvėti uniformų. Jiems buvo leista puoštis nurodytų spalvų drabužiais ir aksesuarais.

Kovo 6 d. – Žalioji diena (nugalėtoja – Vytė Bernotaitė)

Kovo 7 d. – Mėlynoji diena (nugalėtojai – Benas Laurinavičius ir Mia Pilibaitytė)

Kovo 8 d. – Raudonoji diena (nugalėtojas – Benas Laurinavičius)

Kovo 9 d. – Geltonoji/Juodoji diena (nugalėtojas – Tajus Smilingis)

Kiekvieną dieną vyko slaptas balsavimas, t. y. trečios klasės mokiniai rinko originaliausiai atitinkamos spalvos drabužiais apsirengusį vaiką. Susumavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai (žiūrėti aukščiau). Monikos Žeimienės auklėtiniai aktyviai dalyvavo projekte, džiaugėsi galėję parodyti savo išmonę bei meninius gebėjimus.