2017-06-10

Jaunų šeimų vakarai mokyklos edukacijos centre-muziejuje

Gegužės 26 ir birželio 2 dienomis vyko seminaras „Per juokus į geresnę santuoką“, skirtas jaunoms šeimoms.

Seminaro medžiaga buvo pateikiama interaktyviai. Ją pristatė Kretingos šeimos centro lektoriai.

Be galo linksmi ir labai praktiški Marko Gungoro patarimai jau yra padėję ne vienai sutuoktinių porai Amerikoje. Tikimės, kad ir seminare buvusios jaunos porelės rado tai, ką galėtų pritaikyti savo tarpusavio bendravimuose, noruose ir troškimuose.

Seminare sužinojo:
… kad vyrų smegenys susideda iš „dėžučių“;
… moterų smegenys – „sudėtingiausia jausminių junginių ir ryšių sistema“.

Vyrai išgirdo patarimų, kaip užsidirbti taškų ir palyginimą, kad „į palmę reikia lipti lėtai, o ne šokti į ją“.

Moterys išgirdo, kad vyrų reikia prašyti ne vieną kartą, jog jie kažką padarytų.

Visi išgirdo apie „slaptus“ dalykus, svarbius jam ir jai, susipažino su keturiais šalių tipais (linksmybių, kontrolės, tobulumo ir ramybės) ir kad gautum, ko tu nori, turi duoti kitam, ko jis nori.

Po seminaro aptarimo buvo išdalinti sertifikatai, kad išklausė Mark Gungor dviejų dienų DVD seminarą.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner