2017-04-11

Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Kovo 30 d. mūsų mokykloje vyko I–IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Renginį vedė mokytoja Regina Baltuonienė.

Konkurse dalyvavo 13 jaunųjų skaitovų: Karina Samulionytė (1 klasė), Ugnius Rimkus (1 klasė), Gintarė Žiobakaitė (1 klasė), Pijus Kupšys (1 klasė), Tomas Kripas (1 klasė), Ugnė Mataitytė (2 klasė), Tajus Smilingis (2 klasė), Gabrielė Mataitytė (3 klasė), Deimantas Metrikis (3 klasė), Beatričė Rojutė (3 klasė), Benas Kupšys (3 klasė), Aušrinė Jurevičiūtė (3 klasė), Kamilė Samulionytė (4 klasė).

I–II klasių grupėje meninio skaitymo konkurso laureatu tapo 2 klasės mokinys Tajus Smilingis. Trečiokė Gabrielė Mataitytė tapo laureate III–IV klasių grupėje. Balandžio 11 dieną Gabrielė ir Tajus atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse.