2017-03-08

Rajoninė pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada

Kovo 7 dieną Kretingos mokykloje-darželyje „Žibutė“ vyko rajoninė pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada.

Olimpiadoje dalyvavo 50 mokinių iš 12 rajono mokyklų. Antrokų ir trečiokų dalyvavo po 16 mokinių, ketvirtokų – 18.

Mūsų mokyklą atstovavo: 2 klasės mokinys Jokūbas Domarkas (mokytoja Monika Žeimienė). 3 klasės mokinys Deimantas Metrikis (mokytoja Rima Bitautienė). 4 klasės mokinys Vilius Rimkus (mokytoja Regina Baltuonienė).

Olimpiados darbus vertino Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo įsakymu sudaryta vertinimo grupė: Nijolė Meškauskienė, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė, komisijos pirmininkė, ir nariai Elona Bružienė, Kretingos rajono Kurmaičių pradinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, Ingrida Grikšienė, Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja, Daiva Žilinskienė, Kretingos rajono Salantų gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Šį kartą labiausiai pasisekė 2 klasių mokinių grupėje Jokūbui Domarkui iškovojusiam III vietą.