2017-02-11

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas

Vasario 3 dieną Kartenos mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas. Konkurse dalyvavo Kretingos rajono mokyklų mokiniai: 13 iš 5–8 klasių ir 10 mokinių iš 9–12 klasių. Skaitovus vertino solidi komisija, kurios pirmininkas – Ramūnas Kaubrys, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vyriausiasis režisierius, Klaipėdos universiteto muzikos katedros docentas.

Mūsų mokyklai atstovavo Arvydė Paulauskaitė, 6 klasės mokinė. Ji skaitė rašytojos Nijolės Kepenienės pasakojimą „Pavogtas juokas“. Taip pat karteniškiai, 8 klasės mokiniai, konkurse parodė meninę kompoziciją „O pasaka tikiu...“ Tie aštuntokai – tai Alvyda Jedenkutė, Viktorija Raminaitė, Augustė Mikutaitė, Justina Šiaulytė, Gintarė Šilauskaitė ir Rolandas Lukauskas. Pasirodo, mūsų mokiniai labai talentingi, nes komisija nusprendė, jog apskrities meninio skaitymo konkurse, kuris vyks Skuode, rajonui turi atstovauti ir Arvydė, kadangi užėmė pirmąją vietą 5–8 klasių grupėje, ir aštuntokai, nes jų sukurta meninė kompozicija atitiko visus konkurso kriterijus.

Mums lieka tik didžiuotis, kad turime tokių darbščių ir talentingų mokinių.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner