2016-10-06

Spalis – tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo

Skirtukų projektas

Skirtukų projektas apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Mokiniai kuria knygų skirtukus (bet kokio stiliaus ir formos, svarbu kūrybiškai) ir jais keičiasi vieni su kitais.

Skirtukų mainų projektas yra paprastas, įdomus būdas dalintis skaitymo malonumu ir susirasti naujų draugų, naudojantis mokyklų bibliotekomis visame pasaulyje. Šis projektas skirtas mokiniams, kad jie bendrautų vieni su kitais, kol kuria skirtukus ir, kad jie daugiau sužinotų apie kitos šalies kultūrą ir kitokį gyvenimo būdą. Mokiniai gali atlikti išsamų tyrimą apie šalį, su kurios mokiniais keičiasi skirtukais.

Jei susidomėjote, ateikite į biblioteką. Bibliotekininkė užsiregistruos projektui (projekto koordinatorė Breege O'Brien islmbookmarkexchange@gmail.com) ir išsiųs jūsų skirtukus priskirtai mokyklai.

Dar turėtumėte žinoti: skirtukus turite būtinai pagaminti per spalio mėnesį.

Linkiu kūrybiškos sėkmės!