2016-09-30

Maltiečiai paminėjo savo veiklos sukaktį

Rugsėjo 9 d. paminėta Lietuvos Maltos ordino pagalbos tarnybos 25-erių metų sukaktis. Pasveikinti maltiečių su jubiliejumi atvyko daug svečių: Didysis Hospitaljerius Dominique Prince and Count de La Rochefoucauld-Montbel, Europos šalių maltiečių organizacijų vadovai, ambasadoriai. Į šventę atvyko ir bičiuliai, Vokietijos maltiečiai, jau daug metų palaikantys tiesioginius ryšius su Lietuvos miestų maltiečiais.

Maltiečių 25-erių metų sukaktį įprasmino skulptoriaus Sauliaus Lampicko sukurta Arkangelo Gabrieliaus skulptūra, pastatyta Angelų kalvoje (netoli Trakų).

Iškilmingo renginio dalyviai ir svečiai su Lietuvos maltiečiais Ligonių dieną dalyvavo Šiluvos atlaiduose ir meldėsi už mūsų šalies ligonių sveikatą.

Šventėje dalyvavo ir grupelė Kartenos maltiečių. Jaunoji maltietė (buvusi mūsų mokyklos mokinė) Gabrielė Stonkutė buvo apdovanota Gerumo angelo skulptūrėle.

Kartenos jaunųjų maltiečių organizacijos vadovė Vida Tamošauskienė

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner