2016-09-07

Justinos Šiaulytės kelionė po Vokietiją

Verta dalyvauti įvairiuose konkursuose, nes tai ne tik galimybė išbandyti jėgas, įvertinti gabumus, bet ir saldus atlygis, jeigu pasiseka laimėti, pasiseka būti geriausiam. Taip atsitiko Justinai Šiaulytei, dabartinei mūsų mokyklos aštuntokei. Ši mokinė ir darbšti, ir motyvuota, ir gabi įvairiems dalykams, todėl dažna įvairių konkursų dalyvė bei nugalėtoja. Tačiau, ko gero, labiausiai jai pasisekė Kalbų Kengūros Lyderių ture laimėjus kelionę po Vokietiją. Sulaukusi konkursinio Lyderių turo rašinio rezultatų, Justino nudžiugo – nemokamą kelionę į užsienį ne kiekvienam pasiseka laimėti. Todėl birželio pradžia jai tapo įsimintina – Berlynas, Potsdamas, šie Vokietijos miestai, ją ir dar kitus Lietuvos moksleivius pasitiko svetingai ir atvėrė savo kultūros lobius. Mokinius pasitiko ir ekskursijai vadovavo Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Deividas Matulionis ir jo žmona Rima. Jų dėka lietuvaičiai pamatė įspūdingą Sansusi parką, Berlyno sieną, Televizijos bokštą, Angelos Merkel rezidenciją ir kitus objektus.

Ekskursija buvo naudinga ir kitus aspektu – juk susipažinta su tiek daug naujų ir gabių jaunų žmonių, pasisemta naujų idėjų. Būtų labai šaunu, kad ir kiti mūsų mokyklos mokiniai pasektų Justinos pavyzdžiu. O ji sako: dalyvauk, norėk, siek, dirbk ir atlygis būtinai ateis…

Fotografijose – kelionės po Vokietiją momentai