2016-06-11

Besimokydami mokykloje, mes kuriame savo gyvenimą, kuriame savo gyvenimo istorijas.
Kiek mokykloje būdami išmoksime įvairių dalykų, kaip išmoksime įsiklausyti į mokytojų, tėvų bei senelių žodžius, patarimus, tokie vėliau ir bus mūsų gyvenimai.
Tokie vėliau būsime ir mes...

GABIŲJŲ MOKINIŲ ŠVENTĖ

Birželio 3-ąją (paskutinę mokslo metų dieną) mūsų mokykloje suorganizuota Gabiųjų mokinių šventė.

Iškilmingą renginį literatūrine kompozicija pradėjo 6 klasės mokiniai (mokytoja Vitalija Brunalienė).

Ugdymo įstaigos vadovė Laima Mačernienė apibendrino per mokslo metus nuveiktus darbus. Pasirodo, mūsų mokyklos mokiniai tikrai netinginiavo, stengėsi gerai mokytis arba kitaip garsino mokyklos vardą: pasiekta puikių rezultatų respublikiniuose ir rajoniniuose konkursuose, olimpiadose, sportinėje ir meninėje veikloje. Padėkos raštai už įvairius pasiekimus įteikti beveik aštuoniasdešimčiai mokyklos ugdytinių. Gražių padėkos žodžių nusipelnė ir gabiausiuosius ugdantys pedagogai.

Šventės metu pagerbti ir mokslo pirmūnai: Jokūbas Domarkas (1 klasė), Benas Laurinavičius (1 klasė), Ugnė Mataitytė (1 klasė), Kotryna Mikutaitė (1 klasė), Vasarė Mitkutė (1 klasė), Tajus Smilingis (1 klasė), Ieva Stroputė (1 klasė), Gabrielė Mataitytė (2 klasė), Deimantas Metrikis (2 klasė), Nedas Žagaras (2 klasė), Vilius Rimkus (3 klasė), Julius Anužis (4 klasė), Gabija Džiugelytė (4 klasė), Aistė Slušnytė (4 klasė), Ernestas Šikšnius (4 klasė), Arvydė Paulauskaitė (5 klasė), Laura Liaudinskytė (6 klasė), Meda Mockutė (6 klasė), Alvyda Jedenkutė (7 klasė), Justina Šiaulytė (7 klasė), Ema Miliūtė (8 klasė), Eglė Tamošauskaitė (8 klasė), Gabrielė Žiobakaitė (8 klasė).

Padėkos raštas už atsakingą vaikų auklėjimą, aktyvų bendradarbiavimą su pedagogais, mokyklos administracija įteiktas Romai Mataitienei.

Po šventės visų mokinukų, jų tėvelių bei pedagogų laukė saldžios vaišės.